اپل ایرپورت اکستریم
Apple Original Airport Extreme

جدید

APPLE AIRPORT EXtreme

جزییات بیشتر

  • 7 روز تضمین تعویض کالا
این محصول در انبار موجود نیست


تماس بگیرید : 32318881-031

اضافه به مقایسه

مشاوره رایگان

برند : Apple

 
بررسی تخصصی

AirPort هادارای پورت WAN برای مسیریابی میباشند، پس کاربران خانگی نمیتوانند کابل تلفن خود را برای استفاده خطوط ADSL به آن متصل کنند، معمولاً افرادی که در خانه از AirPort استفاده مینمایند، در کنار آن یک مودم ADSL جداگانه قرار میدهند. این دسته از کاربران خانگی عملاً نمیتوانند از قابلیت مسیریابی استفاده نمایند، و بیشتر از شبکه پرسرعت Wi-Fi و امکانات بسیار دیگر آن استفاده مینمایند .

AIRPORT


 AirPort ها با توجه به ۲ توانمدی پرکاربرد آن ها بهترین انتخاب برای داشتن یک اتصال مداوم، با کیفیت، پرسرعت و امنیت در یک شبکه میباشند. این دستگاهها به گفته اپل برای کاربران خانگی و شرکتهای تجاری کوچک تولید شده اند، که میتوانند ۵۰ کاربر به آن متصل و از خدمات ان استفاده نمایند، بطور خلاصه AirPort Express برای کاربر خانگی مناسب، AirPort Extreme و AirPort Time Capsule برای شرکتهای کوچک و حتی با پیکربندی حرفه ای بستر شبکه، تا سطح متوسط را وابگو خواهد بود.

به آسانی شبکه Wi-Fi را از طریق آیفون، آیپد، آیپاد تاچ، مک یا PC خود راه اندازی کنید. دلیل آسان بودن استفاده از AirPort Extreme این است که این مبدل برای دستگاه های iOS و OS X راهنمای نصب دارد و همینطور برای PC نیز قابلیت دانلود آن وجود دارد. به محض اتصال AirPort Extreme و وصل کردن آن به DSL یا کابل مودم ، شما می توانید به آسانی دستورالعمل های ارائه شده را از روی دستگاه خود دنبال کرده و بدون مشکلی، از آن استفاده کنید.

AIRPORT

• شبکه Wi-Fi را از دستگاه iOS یا مک خود مدیریت کنید

بعد از به اتمام رساندن تنظیمات وای فای، راهنمای نصب AirPort برای iOS و OS X به ما این امکان را می دهد تا آن را از طریق آیپد، آیفون و آیپاد تاچ خود،  مدیریت کنیم . AirPort Extreme و سایر دستگاه هایی که متصل کرده اید، به صورت شماتیک بر روی صفحه نمایش شما پدیدار شده که ایجاد تغییرات را در کوتاه ترین زمان ممکن می سازد.

 

• محتویات iTunes خود را به صورت بی سیم و از طریق اسپیکرهایتان پخش کنید

AirPlay موسیقی های شما را که بر روی کامپیوتر، آیپد، آیفون و یا آیپاد تاچتان است، به صورت بی سیم بر روی اسپیکرهایتان پخش می کند. تنها کافی است اسپیکرها را به کمک یک کابل صدا به ان متصل کنید

 

• فایل های خود را به صورت بی سیم پرینت بگیرید

در پشت AirPort Extreme یک پورت USB مخصوص پرینتر قرار دارد.

 

• به امن ترین اتصال ممکن دسترسی داشته باشید

AirPort Extreme دارای یک فایروال است که بین شبکه شما و اینترنت سدی درست کرده و از اطلاعات شما در برابر ویروس های احتمالی محافظت می کند.

 

• امکان اتصال سیم دار در صورت علاقه

AirPort Extreme دارای  پورت نیز هست که مخصوص اتصال پرسرعت سیم دار از یک کامپیوتر رومیزی، درایو شبکه، DVR و یا سایر دستگاه هاست

دیگر نگران هیچ چیز نباشید 

نوشتن دیدگاه

اپل ایرپورت اکستریم

APPLE AIRPORT EXtreme

نوشتن دیدگاه

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0