شرایط بازگشت کالا

خرید مطمئن : 7روز ضمانت بازگشت وجه

7روز ضمانت بازگشت کالا

رویه بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و اطمینان از خرید و رضایت‌مندی مشتریان همیشه از اولویت‌های کاری فروشگاه ای جانبی بوده و در این راستا می‌کوشیم تا هر سفارش را در شرایط مطلوب و مورد تایید به دست مشتری برسانیم. با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مشکلات و مسائلی رو به رو شوند که در چنین مواردی فروشگاه ای جانبی پیش‌بینی‌های لازم در خصوص حل مشکل را انجام داده است و همیشه در تلاش هستیم تا رضایت مشتریان محترم را پس از خرید حفظ کنیم. فروشگاه ای جانبی موظف است کالاهای ارائه شده در این فروشگاه را از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برساند. تمامی کالاهای داخل فروشگاه ای جانبی شامل 7روز مهلت تست و تعویض می‌باشند و در صورت وجود مشکل کالای خریداری شده تعویض می‌گردد. همچنین اقلامی که به صورت هدیه همراه سفارشات ارسال می‌گردند شامل مهلت تست 7 روزه نمی‌باشند و برای سایر محصولات که نیاز به تست دارند ای جانبی 7 روز مهلت بازگشت در نظر گرفته است.

لطفا توجه داشته باشید:

 • هدایای ارسالی همراه با سفارشات مشمول این ضمانت 7روزه نمی‌باشند.
 • در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
 • لغو سفارشات صرفا تا قبل از زمان ارسال سفارش امکان پذیر می باشد و در صورت ارسال سفارش امکان منصرف شدن وجود ندارد.

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد :

 • اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به ای جانبی اطلاع داده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ای جانبی بازگردانده شود.
 • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد :

 • وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش ای جانبی از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
 • اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ای جانبی بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد :

 • آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش ای جانبی از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ای جانبی بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود :

 • بند 1 : انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
 • بند 2 : از آنجا که ای جانبی یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).
 • اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات ای جانبی (شماره تلفن 32318187-031 ) اطلاع داده شود.
 • با استناد به "توجه بند 1" در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده  باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی نمی‌توانند بازپس داده  شوند، از شمول این بند خارج هستند.
 • لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

- اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد :

 • آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش ای جانبی اطلاع داده شود.
 • با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و ای جانبی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ای جانبی بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش ای جانبی ارسال شود.
 • در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به ای جانبی بازگردانده شود.

توجه:
پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از  تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد ای جانبی در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت ای جانبی در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.


ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به محصولات جبرا :

خریدار محترم ضمن تشکر از حسن انتخاب شما در خرید این محصول ،لطفا به موارد زیر توجه فرمائید:

این کالا به مدت 15 ماه تا تاریخ درج شده بر روی برگه، تحت ضمانت خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

شرایط ضمانت برای هدست های بلوتوث شامل:

تعویض به مدت یکسال و در قبال ایراداتی است که توسط سازنده و در هنگام تولید به دستگاه وارد شده است.

لوازم جانبی مانند باتری، شارژر، هندزفری و کابل USB مشمول خدمات پس از فروش نمی باشند.

عیوبی که در اثر ضربه، آب خوردگی، برق خوردگی، نوسانات برق شهر، استفاده نادرست و برخلاف شرایط نادرست کاری باشند، شامل گارانتی نمی باشد و بابت تعمیرات آن هزینه دریافت خواهد شد.

دستگاهی که دست خورده و تعمیر آن در خارج از مراکز خدمات پس از فروش این شرکت بوجود آید شامل گارانتی نمی باشد و بابت تعمیر آن هزینه دریافت خواهد شد.

با توجه به ثبت بارکد دستگاه در مرکز خدمات پس از فروش ،هرگونه دستکاری، مخدوش کاری و دخل و تصرف در برگه ضمانت ،علاوه بر ابطال آن مشمول پیگرد قانونی خواهد بود.

جهت استفاده از شرایط و ضوابط ضمانت نامه دستگاه را همراه با تمامی لوازم به صورت کامل به نماینده فروش شرکت (محل خرید)تحویل دهید.

مدت زمان تست و تعویض دستگاه بین  7 تا 10 روز می باشد.

هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به محصولات پرودا و ریمکس :

فروشگاه اینترنتی ای جانبی با همکاری شرکت نارین ارتباط پارسی اقدام به ارائه خدمات گارانتی برای کلیه پاور بانک های Remax و Proda نموده است.

لطفا جهت استفاده از گارانتی به نکات زیر توجه فرمایید:

1- همراه داشتن پک محصول همراه هولوگرام لیزری و برچسب گارانتی

2- این ضمانت نامه برای دستگاه ذکر شده در یرچسب گارانتی صادر گردیده است و شامل وسایل، قطعات جانبی و لوازم مصرفی نمیگردد.

3- وظیفه حفظ و نگهداری برچسب گارانتی به عهده مشتری بوده و المثنی صادر نمیگردد.

4- جابجایی،مخدوش یا پاره شدن برچسب گارانتی یا هریک از برچسب های سریال، هولوگرام، صدمات فیزیکی ظاهری که در اثر ضربه ،آتش، مواد شیمیایی، مایعات، نوسانات برق و استفاده ناصحیح و دستکاری افراد غیر مجاز ایجاد شوند موجب ابطال گارانتی می گردد و در صورتی که قابل تعمیر باشد پس از پرداخت هزینه تعمیر توسط مشتری تعمیرر می گردد.

5- مدت زمان گارانتی 12 ماه از تاریخ شروع گارانتی ثبت شده بر روی برچسب گارانتی می باشد.

6- در هنگام خرید مشتری موظف به بررسی سلامت فیزیکی کالا،کامل بودن ملحقات ،کنترل صحت مشخصات فنی و سریال درج شده در برچسب گارانتی می باشد.

7- چنانچه پس از بررسی و تست فنی ،خرابی دستگاه خارج از شرایط گارانتی تشخیص داده شود،دستگاه به صاحب آن عودت داده می شود و شرکت مسئولیتی در قبال دستگاه فوق نخواهد داشت و دستگاه در چرخه کالای خارج از گارانتی قرار خواهد گرفت.

8- تشخیص گارانتی یا خارج از گارانتی بودن کالا بعهده کارشناسان شرکت می باشد.

دفاتر خدمات شرکت نارین ارتباط پارسی:

تهران: ۶۶۷۳۵۷۵۷-۰۲۱

مشهد: ۳۸۵۱۷۵۷۵-۰۵۱

اصفهان: ۳۲۳۱۸۱۸۷-۰۳۱

ساعات کار دفاتر خدمات پس از فروش:

شنبه تا چهارشنبه 9:30 الی 17:00 و پنجشنبه ها 9:30 الی 13 می باشد.

خریدار گرامی برای اطلاع از سایر شرایط گارانتی و شرکت در قرعه کشی جوایز ماهیانه ، شماره سریال گارانتی محصول خریداری شده را در سایت www.hesamstore.ir فعال نمایید.کالا را چطور ارسال کنید؟

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش ای جانبی جداً، خودداری کنید.
- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته بندی به همراه  کالای اصلی ارسال شود.
- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
- فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.
اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.
- اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی  (id)یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان ای جانبی امکان تست آن را داشته باشند.
- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید.  لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با  ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.


از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.


- اگر ساکن اصفهان هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با ای جانبی تماس بگیرید.
- از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
- بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.
آدرس : استان اصفهان - شهر اصفهان - خیابان احمد آباد - مجتمع گلستان - طبقه اول - فروشگاه ای جانبی - کد پستی : ۸۱۵۴۹۹۵۹۸۴


 هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟
- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ای جانبی برسد، هزینه‌های ارسال به عهده ای جانبی است.
- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست  باید  همراه کالا  به شرکت ای جانبی ارسال شود.
- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ای جانبی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

- کارشناسان خدمات پس از فروش ای جانبی ایرادهای اعلام شده توسط  مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان ای جانبی تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.
لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ ای جانبی بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، ای جانبی تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
- اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و ای جانبی در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.
- پس از دریافت و پذیرش کالا توسط ای جانبی، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.
- کارشناسان فنی خدمات پس از فروش برای تست محصولات، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها و رویه‌های ابلاغ شده توسط شرکت‌های تولید کننده و یا نمایندگی‌های مجاز محصولات و  کالاهای ارائه شده در سایت ای جانبی هستند، لذا علیرغم تصور آن‌که تست کالا (حتی برای ایرادهای خیلی آشکار) می‌تواند خیلی سریع انجام شود، ولی در عمل رعایت رویه‌های تست زمان‌بر است و در مواردی نیاز به هماهنگی با نمایندگی‌های مجاز آن کالا دارد. به همین علت زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا به طور میانگین 48 ساعت کاری در نظر گرفته شده است، ولی خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخ دهد.
- از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش ای جانبی است.

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

- با شماره تلفن 32318187 - (031) خدمات پس از فروش (داخلی 2) تماس بگیرید.

- یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.

- یا به info@ejanebi.com با ذکر شماره پیگیری سفارش، ایمیل بزنید.


توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0