ابزار سرگرمی 

اسپینرها جزوی از بازی‌های سرگرم کننده هستند، که با تازگی وارد بازار شده‌اند. چیزی که برای معرفی این بازی به بازار عرضه شده، ایجاد آرامش برای کاربران آن می‌باشد. اسپینر ها دارای انواع گوناگونی هستند، در واقع همه‌ی آن‌های یک کار را انجام می‌دهند، اما در سایز، جنس بدنه‌، کیفیت بکار رفته در طراحی و ساخت، رنگبندی، طراحی و تعداد پره‌ها با هم متفاوت هس...

بیشتر
نمایش 1 - 13 از 13 آیتم
 • فیجت اسپینر فلزی مکعبی تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  32,500 تومان 65,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  قطعا تاکنون ازخود پرسیده‌اید اسپینر چیست ؟ اسپینر وسیله‌ی کوچک و قابل حملی است ، که برای کاهش اضطراب و استرس طراحی شده، اسپینر مکعبی یا اسپینر فلزی مکعبی با طراحی زیبا یکی از هزاران مدل اسپینر است. رنگبندی متنوع ، اندازه مناسب ، طراحی متفاوت ، جنس آلیاژ آلومینیوم از ویژگی‌های این محصول به شمار می‌آید.
 • فیجت اسپینر رنگین کمان تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  19,500 تومان 39,000 تومان موجود
  اسپینر چیست ؟ سوالی که برای بسیاری از ما ایجاد شده است ،‌ فیجت اسپینر وسیله‌ی کوچک و جذابی است ، که برای آرامش و اعصاب مفید به نظر می‌رسد. بازی اسپینر یکی از بازی‌های جذاب و زیبای جدیدی است ، که به تازگی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اسپینر در مدل‌‌ها و رنگ‌های مختلف، دارای تندی و روانی چرخش متفاوت ، جنس بدنه‌های گوناگون ،ابعاد و اندازه‌ی مناسب، چرخش...
 • اسپینر 6 پره طرح کاپیتان تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  23,000 تومان 46,000 تومان موجود
  این محصول اسپینر فلزی پیچی یا اسپینر 6 پره کاپیتان نام دارد.این اسپینر که سر آن رنگی است برای تمرکز بسیار مفید است.اسپینر 6 پره وسیله‌ای مناسب برای سرگرمی و و تمرکز حواس است.این اسپینر با داشتن 6 پره از سرعت چرخش بالایی برخورد دار است.
 • اسپینر سه پره‌ی قلب تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  1 دیدگاه
  19,000 تومان 38,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  اسپینر سه پره‌ی قلب یا اسپینر هفت رنگ با سرعت بسیار زیاد برای کاهش فشارهای عصبی و درونی انسان‌ها طراحی شده است ،‌این اسپینر دارای طراحی بسیار زیبا ، وزن مناسب ، ابعاد کوچک ، جعبه‌ای زیبا ،‌سرعت بسیار بالا و چرخش آسان می‌باشد ،‌ این محصول با نام دیگر اسپینر کروم نیز شناخته می‌شود.
 • اسپینر سه پره‌ی مرد عنکبوتی تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  16,000 تومان 32,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  اسپینر مرد عنکبوتی یکی از مدل‌های اسپینر سه‌ پره می‌باشد، این اسپینر فلزی با طرح متفاوتی از مرد عنکبوتی توجه کودکان یا افراد بزرگتر علاقه‌مند به این شخصیت سینمایی را به خود جلب کرده است ، این اسپینر قرمز رنگ دارای سرعت بسیار بالا ، ابعاد مناسب ، وزن سبک ،‌طراحی زیبا یکی از هزان مدل این نوع محصولات می‌باشد.
 • اسپینر فلزی صائقه تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  19,000 تومان 38,000 تومان موجود
 • اسپینر دستی مدل چهار پره‌ی فلزی تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  19,000 تومان 38,000 تومان موجود
  اسپینر چهار پره‌ی فلزی با سرعت و دقت بسیار بالایی برای کاهش استرس و اضطراب کاربران طراحی و تولید شده است. این فیجت اسپینر همانند دیگر اسپینر فلزی موجود در بازار دارای بدنه‌ی بسیار مقاوم ، وزن سبک ،‌ابعاد مناسب ، رنگبندی متنوع از جمله سفید ، طلایی و مشکی ، سرعت بالا ،‌چرخش سریع و غیره می‌باشد .
 • اسپینر فلزی 3 پره مرد عنکبوتی تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  18,000 تومان 36,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
 • اسپینر فلزی 3 پره‌ سوپرمن تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  17,500 تومان 35,000 تومان موجود
 • اسپینر فلزی هفت رنگ بیضی تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  20,000 تومان 40,000 تومان موجود
  اسپینر بیضی یا همان اسپینر فلزی دارای طراحی بسیار زیبایی است ، این اسپینر هفت رنگ به دلیل داشتن دو پره ، سرعت بسیار خوبی دارد ، و استفاده از آن استرس و اضطراب بیمارگونه را به خوبی کنترل می‌کند.
 • اسپینر کروم نینجا تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  19,000 تومان 38,000 تومان موجود
  این محصول به دلیل داشتن هفت رنگ بودن در هنگام چرخش هارمونی جالب و زیبایی را به نمایش می‌گذارد ، جنس بدنه‌ی فلزی آن بسیار مقاوم بوده ، و در معرض خرابی یا شکستگی نخواهد بود،چرخش سریع از دیگر ویژگی‌های این محصول به شمار می‌آید.
 • تماس بگیرید موجود نیست
  موجود نیست
  اسپینر فلزی یا اسپینر هفت رنگ یکی از هزان مدل اسپینر می‌باشد ، که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است ، فیجت اسپینر برای رفع و کاهش اضطراب و البته افزایش تمرکز قابل استفاده است ،‌این اسپینر دارای پره‌های داخلی است ، و شکل ظاهری آن به صورت یک دایره می‌ماند، به دلیل نوع رنگی که دارد ،‌هنگام چرخش هارمونی زیبایی را به نمایش می‌گذارد.
 • تماس بگیرید موجود نیست
  موجود نیست
  اسپینر پرچم آمریکا یک اسپینر فلزی است ، که در مقابل دیگر اسپینرهای موجود در بازار از دوام بهتری برخوردار است. این اسپینر سه پره با رنگبندی زیبا ، مناسب برای کاهش استرس و اضطراب روزانه می‌باشد. این اسپینر دارای سرعت بسیار بالا ، طراحی زیبا ،‌مقاوم ، وزن سبک ، ابعاد مناسب و قابلیت جابجایی آسان را دارد.
نمایش 1 - 13 از 13 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0