هدست واقعیت مجازی rockspace

105,000 تومان

94,500 تومان

واقعیت مجازی محیطی شبیه‌سازی‌شده است ؛ چیزی که ممکن است اصلا وجود خارجی هم نداشته باشد و کاملا تخیلی باشد

  • مدل: ROT0722
  • ابعاد: 220*130*107 میلیمتر
  • سازگار با دستگاه هایی بین 4 تا 6 اینچ
  • دارای ریموت کنترل بلوتوثی
  • ابعاد ریموت :110*40*43 میلیمتر

هدست واقعیت مجازی  rockspace

 

واقعیت مجازی یا Virtual Reality که به اختصار با حروف VR نمایش داده می‌شوند حاصل تلاش بشر برای برداشتن مرزهای بین فضای واقعی و فضای مجازی است.

سال هاست که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند و این همه تحقیق برای آسان کردن زندگی انسان‌ها و ایجاد جذابیت در میان مشغله‌های فراوان کاری در زندگی های امروزی است.

هدست های واقعیت مجازی یک تکنولوژی و فناوری نوین است که به کاربر امکان می‌دهد تا با یک محیط شبیه‌سازی ارتباط برقرار کند .محیط‌های واقعیت مجازی اکثرا توسط تصاویر پانورامای ۳۶۰درجه ایجاد می‌شوند . با فناوری واقعیت مجازی می‌توان این امکان را فراهم کرد تا افراد بتوانند از امکانات و مکان های مختلف به خوبی دیدن کنند.

واقعیت مجازی که از آن به عنوان محیط چند رسانه‌ای همه‌جانبه هم یاد می‌شود، یک محیط شبیه‌سازی کامپیوتری می‌باشد که می‌تواند حضور فیزیکی را در یک محل و در یک دنیای واقعی و یا یک دنیای مجازی شبیه‌سازی کند.

هدست های واقعیت مجازی، بی شک گجت های هیجان انگیزی هستند، ما به شما پیشنهاد می کنیم، امتحان کنید و از تجربه حس جدید لذت ببرید .

هدست واقعیت مجازی

هدست‌های واقعیت مجازی

واقعیت مجازی محیطی شبیه‌سازی‌شده است ؛ چیزی که ممکن است اصلا وجود خارجی هم نداشته باشد و کاملا تخیلی باشد، اما ما در را از نظر حسی درآن فضا قرار میدهد .

در عینک واقعیت مجازی بدلیل استفاده از لنزهای با کیفیت امکان داشتن زاویه دید های متفاوت را ممکن می سازد . همچنین بدلیل استفاده از چرم و فوم قابل جدا شدن روی صورت بسیار دلنشین بوده است.

 

هدست واقعیت مجازی

 

ویژگی های هدست واقعیت مجازی BOBO 3D (VR) :

برند: rock space

مدل: ROT0722

ابعاد: 220*130*107 میلیمتر

سازگار با دستگاه هایی بین 4تا 6 اینچ

دارای ریموت کنترل بلوتوثی

ابعاد ریموت :110*40*43*میلیمتر

برد جوابدهی ریموت تا 10متر