فلش OTG اپل رم خور

110,000 تومان

در انبار موجود نیست

بخرید و 2,200 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

I-FLASHDEVICE HD MICRO SD

موبایل های  امروزی به ویژگی خاص OTGمجهز شده اند که این ویژگی اتصال فلش‌مموری‌های USB را از طریق رابط microUSB برای این  موبایل ها امکان‌پذیر ساخته است.

همانطور که میدانیدگوشی‌های آیفون عملکرد بسیار عالی و رابط کاربری ساده و زیبای دارند، یکی از مشکلاتی که کاربران iOS با آن دست و پنجه نرم میکنند اینست که کمپانی اپل هنوز برای ویژگی OTG قدم بر نداشته .

بنابراین فلش  HD I-Flashdriveبه کمک دوستداران و کاربران  IOSمی آید.

I FLASH

برای استفاده از فلشHDi-Flashdriveفقط کافیست آن را به دستگاه خود متصل نمایید تا پیغام دانلود اپلیکیشن ظاهر شود. با دانلود این اپلیکیشن شما می‌توانید با اتصال این فلش به پورت لایتنینگ (Lightning) دستگاه خود انواع فایل‌ها را از روی آن بخوانید، کپی کنید یا فایل‌های موجود بر روی دستگاه خود را بر روی این فلش مموری کپی نمایید. برای استفاده از طریق پورت USB و اتصال به کامپیوتر، لپ‌تاپ، تلویزیون و... نیازی به نصب هیچ نرم‌افزار یا درایور خاصی ندارید.

فلش i-Flashdrive HD دارای دو پورت است، یعنی یک سر آن پورت لایتنینگ و سر دیگر آن پورت USb قرار گرفته است. پس شما با استفاده از این فلش مموری می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از روی آیفون، آی‌پد و آی‌پاد خود بردارید و با سرعتی بسیار عالی بر روی لپ‌تاپ یا کامپیوتر انتقال دهید یا بالعکس.

ویژگی ها:

دارای جای کارت MICRO SD

رابط دوسربرای کامپیوتر و دستگاه های ایفون

USBبرای مک،کامپیوتر ,...

مدیریت مستقیم بر روی اطلاعات IOS 

گسترش حافظه خارجی 

 

مشخصات فنی

نوع محصول : OTG
  • OTG
مــزایا
مــعایب

مشخصات فنی

نوع محصول : OTG