مونوپاد Baseus مدل EyePa

60,000 تومان

در انبار موجود نیست

مونوپاد باسئوس مدل ایپا با دهانه ای قابل تنظیو و تغییر که مناسب براي اكثر تلفن‌هاي همراه و دوربین‌های دیجیتال باشد تا بتوان انواع مختلف گوشی و دوربین را به آن متصل کرده و هنر عکاسی خود تون را به رخ دیگران بکشید .

  • قابلیت اتصالی اسان به تایمر خودکار
  • بازشو دهانه 5.5-9سانتی متر
  • با قابلیت چرخش 360 در جه در قسمت مفاصل
  • افزایش طول تا 100 سانتی متر

مونوپاد Baseus مدل EyePa

مونوپاد بلوتوث بی سیم با تایمر خودکار باسئوس مدل آیپا

اگر شما جزو كساني هستید که به تنوع در عکاسی و گرفتن عکس‌هایی با زواياي جديد از خانواده و دوستان‌تان علاقه‌مند هستید، مونوپاد وسیله جذابی است و بهتر است آن را بخرید .

تصاویر سلفی(عکس از خود) طرفداران بسیاری دارند و موج آن هر روز فراگیرتر می‌شود، به طوری که روزانه حدود يك میلیون سلفی گرفته می‌شود و حتی آکسفورد در سال ۲۰۱۳، ‌سلفی‌ را به‌عنوان لغت سال معرفی کرد.

در این میان برخی مستر بین را مبدع این نوع عکس‌برداری می‌دانند، اما از اينها كه بگذريم، این مدل از عکاسی طرفداران خاص خود را در ایران و جهان دارد.شاید همین علاقه بود که باعث شکل‌گیری ابزاری در کنار عکس از خود، شده است که آن را مونوپاد می‌نامند.

مونوپاد، در واقع همان پایه دوربینی است که جایگزین سه پایه‌های قدیمی شده است. مونوپاد ابزاری است که به کاربران کمک می‌کند با نصب موبایل یا دوربین خود روی آن بتوانند با توجه به طول مونوپاد و اندازه دست فرد، عکس‌هایی از فاصله حداقل یک متر تا ۱۰ متر از خود بگیرند.

با توجه به قابل حمل بودن، مونوپاد خوب مونوپادی است که دارای وزن مناسب و سایزی کوچک باشد که به‌راحتی بتوان آن را حمل کرد و امکان تغییر سایز آن به‌صورت کشویی وجود داشته باشد.باسئوس به این اصل طراحی در مونوپاد بسیار توجه کردهو به جرات می توان گفت به بهترین نتیجه هم رسیده است .

مونوپاد باسئوس مدل ایپا با دهانه ای قابل تنظیو و تغییر که مناسب براي اكثر تلفن‌هاي همراه و دوربین‌های دیجیتال باشد تا بتوان انواع مختلف گوشی و دوربین را به آن متصل کرده و هنر عکاسی خود تون را به رخ دیگران بکشید .

داشتن ريموت و قابل استفاده بودن براي سیستم‌عامل‌های Android و iOS از جمله ویژگی‌هایی است که در نمونه‌های جدید مونوپاد باسئوس دیده می‌شود.

مونوپاد یکی از پر کاربردترین لوازم عکاسی است . که تقریبا برای تمام دنیا شناخته شده است .

مونوپاد شما را قادر می سازد تا جالب ترین لحظات خود را با بهترین کیفیت ثبت کنید .

ویژگی های مونوپاد باسئوس مدل ایپا:

طراحی شده با بلوتوث و تایمر خودکار

وزن سبک

قابل حمل

سازگار باسیستم عامل های ios –android

قابلیت اتصالی اسان به تایمر خودکار

بازشو دهانه 5.5-9سانتی متر

با قابلیت چرخش 360در جه در قسمت مفاصل

افزایش طول تا 100 سانتی متر

قابلیت شارژ

با دسته اسفنجی طراحی شده تا در هنگام تعریق مانع لغزش مونوپاد از دست کاربر بشود .

 

مــزایا
مــعایب
،