هدست بلوتوث beats مدل Wireless

73,000 تومان

.شما می توانید دو تماس را جواب بدهید،اگر در حال مکالمه باشید و تماس دریافتی دیگری داشته باشید در صورت فعال نبودن حالت سکوت هر 5 ثانیه صدای بوقی را می شنوید و در غیر این صورت هر 30 ثانیه این صدای بوق را خواهید شنید. برای حالت نگه داری یک مکالمه (hold) دکمه ی تماس را چندین ثانیه فشار دهید تا قادر شوید تماس ورودی دیگر را پاسخ دهید.

  • اتصال:بلوتوث
  • نسخه بلوتوث: 4.0

هدست بلوتوثی بیتس وایرلس

 

 

 

 

اگر به دنبال شنیدن موسیقی و یا تماس های تلفنی تان با صدایی رسا و واضح هستید از یک هندزفری beats استفاده کنید. هندزفری وایرلس بیتس بر روی صفحه نمایش گوشی شما وضعیت شارژ را نشان می دهد تا در صورت کم بودن شارژ بتوانید هندزفری را با اتصال کابل مخصوص شارژ کنید.هندزفری بیتس این قابلیت را دارا است که شماره های تماس های ورودی را به صورت اتوماتیک بخواند تا تماس های مهم را از دست ندهید، همچنین وضعیت روشن یا خاموش شدن هندزفری را اعلان می کند و شما نیازی به چک کردن هندزفری نخواهید داشت.

برای اتصال هندزفری بلوتوثی beats دکمه ی خاموش و روشن کردن را فشار دهید و اگر اتصال با تلفن شما موفق یا غیر موفق باشد با چراغ آبی یا قرمز به شما نشان داده خواهد شد.شما می توانید دو تماس را جواب بدهید،اگر در حال مکالمه باشید و تماس دریافتی دیگری داشته باشید در صورت فعال نبودن حالت سکوت هر 5 ثانیه صدای بوقی را می شنوید و در غیر این صورت هر 30 ثانیه این صدای بوق را خواهید شنید. برای حالت نگه داری یک مکالمه (hold) دکمه ی تماس را چندین ثانیه فشار دهید تا قادر شوید تماس ورودی دیگر را پاسخ دهید.

 

 

ویژگی ها:

  • اتصال:بلوتوث
  • نسخه بلوتوث: 4.0
  • فرکانس مورد استفاده:2.4 گیگاهرتز
  • برد قابل پوشش بلوتوث:10 متر

مشخصات فنی

نوع اتصال : بلوتوث
مــزایا
مــعایب

سلام اصله

پاسخ: باسلام . خیر این محصولات کیفیت های کپی این هدفون ها می باشند

،