حافظه های جانبی 

حافظه های جانبی

زمانی که حجم فایل ها ،عکس ها و یا موزیک های شما افزایش پیدا می کند؛ گوشی و دستگاه های هوشمند قادر به ذخیره ی آن ها نیستند بهتر است از یک حافظه ی جانبی یا مموری استفاده کنید تا ظرفیت حافظه ی دستگاه هوشمند خود را ارتقا دهید. حافظه های جانبی در سرعت ها،ظرفیت ها و برندهای متفاوتی تولید و وارد بازار می شود و بسته به نیاز و یا مدل دستگاه شما این کارت های حافظه تا مدت ها می توانند مورد استفاده قرار گیرند. شما می توانید در ای جانبی حافظه های جانبی یا ظرفیت های مختلف را تهیه کنید.

زیرشاخه ها

  • مموری

    مموری یا حافظه های جانبی  قطعات کوچک الکترونیکی که به راحتی اطلاعات بر روی آن ها ذخیره شده و بازیابی می شوند. این مموری یا حافظه ها معمولا در گوشی های موبایل قرار گرفته و ظرفیت حافظه ی آن را افزاش می دهند.تمام وظایف و کارها در مموری ها توسط مدارهای الکترونیکی انجام می شوند و مانند یک حافظه ی ثابت عمل می کنند.

  • فلش USB

    ذخیره و انتقال تصاویر، موزیک ها، اسناد، بازی ها را فلش USB  که نوعی دیگر از حافظه است ؛انجام می دهد. فلش USB که با درگاه مخصوص خود مستقیما به دستگاه هایی که دارای درگاه USB هستند وصل می شود و داده ها را انتقال می دهد.طراحی حمع و جور دارد و ساخته شده از فلز با کیفیت است.فلش های USB به طور معمول در ظرفیت های 8،16،32...تولید می شوند.شما می توانید انواع آن را از سایت ای جانبی تهیه کنید.

  • فلش OTG

    برخی از گوشی های اندرویدی و تبلت ها از یک ویژگی جالبی برخوردارند که البته کمپانی ها، زیاد اهمیتی به این ویژگی نمیدهند. این ویژگی OTG نام دارد و مخفف usb On The Go هست. به زبان خیلی ساده، شما میتوانید با این ویژگی همه فلش هایی را که از OTG پشتیبانی می کند و فلش های OTG هستند ، را به گوشی و تبلت خود وصل کنید.OTG، گوشی یا تبلت شما رو تبدیل به یک میزبان حافظه رم میکند. این یعنی میتوان به گوشی و تبلت شما انواع فلش های متفاوت را وصل کرد.

جــستجو براساس :

شاخه‌ها
مناسب برای محصولات