لوازم خودرو 

لوازم خودرو

با فراگیر شدن استفاده دستگاه های هوشمند مانند تبلت و گوشی نیاز به لوازم و ابزار جانبی حتی در خودرو احساس می شود. ممکن است لوازم جانبی خودرو مانند هولدر،کارکیت و شارژر های فندکی برای دستگاه های هوشمند تبلت و گوشی  مورد نیاز قرار بگیرند. شارژر فندکی که از جمله پر استفاده ترین لوازم جانبی خوردو است همیشه گوشی شما را به خصوص در سفر و دور بودن از پریز برق شارژ خواهد کرد و روشن نگاه خواهد داشت.هولدر لوازم جانبی دیگر خودرو برای ثابت نگه داشتن گوشی شما بر روی داشبورد یا شیشه ی جلویی خودرو زمان خواندن نقشه یا نیاز به نگاه کردن به صفحه نمایش موبایل به کار می رود.ما توصیه می کنیم حداقل یکی از این لوازم های جانبی خودرو را از فروشگاه ای جانبی خریداری نمایید.

زیرشاخه ها

  • شارژر فندکی

    شارژر فندکی یکی از پر کاربردترین لوازم خودرو در دنیا شناخته شده است و بهترین همسفر شما است.شارژرهای فندکی خودرو به کمک ما خواهند آمد تا بدون دسترسی به پریز برق شهری و فقط با استفاده از آن ها دستگاه هایمان را شارژ کنیم.

  • لوازم ضبط خودرو
  • هولدر ماشین

    اگر شما همیشه با مشکل در دید نبودن صفحه موبایل خود درون ماشین و ..نقاط دیگر مواجه هستید تنها راه حل اساسی این مشکل هولدر گوشی موبايل می باشد. هولدر گوشی مخصوص ماشین ،یک انتخاب مناسب برای نصب گوشی موبایل درون خودرو است. هولدر گوشی مناسب جهت نصب گوشی موبایل، GPS و دیگر تجهیزات می باشد. با استفاده کردن از هولدر موبایل،کار با تلفن همراه برای شما در اتومبیل لذت بخش میشود.

جــستجو براساس :