لوازم جانبی عکاسی 

لوازم جانبی عکاسی

عکاسی صنعتی است که از سال ها پیش تا کنون رواج داشته و هر روز شاخه ها و زمینه های متنوع و جدید تری برای آن به وجود می آید که برای هریک لوازم جانبی مخصوص نیاز و مورد استفاده است. سلفی نوعی از عکاسی است که طی سال های اخیر و با عرضه ی دوربین های جلوی گوشی های موبایل ایجاد شد. مونوپاد و سه پایه ها از جمله لوازم جانبی عکاسی مورد نیازی هستند که برای سلفی استفاده می شوند.انوع مونوپاد های یانتنگ و راک در فروشگاه ای جانبی برای شما فراهم آورده شده تا یک خرید راحت و مناسب برای لوازم جانبی عکاسی داشته باشید.

زیرشاخه ها

 • مونوپاد

  با خرید مونوپاد حرفه ای می توان عکس های جالب و البته متناسب با سلیقه ی خودتان با زاویه دلخواه بگیرید.مونوپاد وسيله اي مناسب در شلوغي‌ها و در وسط جمعيت كه فضايي براي عكاسي نيست، اين وسيله به كمك شما آمده و عكس‌برداري از زواياي ديد غير معمول را براي شما امكان پذير مي‌كند. جالب‌ترين كاربرد آن هنگام عكس‌هاي سلفي تكي و دسته جمعي مي‌باشد. با اتصال مونوپاد به دوربین یا موبایل خود می توانید در هر لحظه و هر مکان تصاویر بیاد ماندنی از خود ثبت کنید.

 • سه پایه عکاسی

  با سه پایه دوربین و مونوپاد می توانید به راحتی و بدون لرزش عکس بگیرید.  سه پایه دارای تراز می باشد که این گونه سبب می شود  ،گرفتن عکس برای شما جذاب تر و با کیفیت بیشتر انجام گیرد. با سه پایه به راحتی و بدون لرزش میتوانید عکس بگیرید.سه پایه ها معمولا دارای قفل و زاویه قابل تنظیم و دارای تراز می باشند.سه پایه قابلیت نصب موبایل ،دوربین و مونوپاد دارا است.بسته به نیاز شما هر یک که مورد دلخواهتان بود از ای جانبی خریداری کنید.

 • ریموت شاتر

  با ریموت شاتر تنها با فشردن یک دکمه می توانید هر زمان که آماده ی عکاسی بودید عکس تکی یا دسته جمعی بگیرید و از راه دور دوربین گوشی خود را کنترل کنید.ریموت شاتر را می توانید حتی به یک مونوپاد از طریق بلوتوث اتصال دهید و هر زمان که خواستید بدون نیاز به تایمر ها عکاسی کنید.ریموت شاتر نیاز شما را به تایمر های خودکار از بین می برد و عکاسی شما را ساده تر خواهد کرد.ریموت شاتر از طریق بلوتوث وصل می شود و از راه دور عکس شما را با فشردن تنها یک دکمه ثبت می کند.

 • فلاش عکاسی

  اگر برای گرفتن عکس سلفی در شب و جاهایی که نور نیست با مشکل مواجه هستید ما به شما فلاش سلفی موبایل را پیشنهاد میکنیم با این فلاش حتی با دوربین جلو هم میتوانید عکس یادگاری گرفته و از عکاسی با کیفیت در شب لذت ببرید. این دقیقا دستور عمل گرفتن یک سلفی بد است‏!‏ نور کم و سوژه های گم‏!‏نبود فلاش در کنار دوربین های جلو گوشی های هوشمند متهم ردیف اول سلفی های بدی است که شبها گرفته میشوند‏.‏اما این مشکل هم حل شده‏!‏این فلش ها که به تازگی وارد بازار شده اند، حجم نور یک فلاش را در ابعادی بسیار کوچک جای داده اند‏.‏این فلاش های جدید، نسل نو  تجهیزات سلفی اند‏.‏

 • لنز دوربین

  تلفن های همراه امکانات بسیاری را برای ما فراهم کرده اند . به وسیله ی آن ها به راحتی می توانیم موزیک گوش دهیم،مطالعه کنیم و عکس یا فیلم بگیریم. دوربین های اولیه موبایل ها در حد عکسبرداری ساده حتی گاهی با کیفیت پایین تعبیه شده بوده اند ولی با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی سازنده های تلفن های همراه، کیفیت دوربین ها را ارتقا دادند. با این وجود عکاسی با موبایل به صورت حرفه ای تر، از زوایای وسیع و با کیفیت مطلوب هنوز نیازمند ابزار بهتری است.این ابزار لنز ها هستند که انواع سوپرواید  و مایکرو تشکیل شده اند. لنزهای سوپر واید با قابلیت بزرگنمایی و پوشش دادن زاویه ی وسیع تر امکان عکاسی حرفه ای را فقط به وسیله ی یک تلفن همراه ایجاد کرده اند.کافی است این لنز ها را بر روی موبایل خود نصب کرده و از فاصله ی نزدیک و با دیدی بیشتر از مناظر عکاسی کنید.

جــستجو براساس :