لوازم صوتی 

لوازم صوتی

لوازم صوتی و شنیداری به عنوان مثال هدست،هندزفری،هدفون امروزه بسیار پر کاربرد شدند.هنگام ورزش کردن،یا انجام کارهای روزمره ترجیح می دهیم موسیقی گوش دهیم بنا براین به لوازم صوتی و شنیداری پناه خواهیم برد و یک هدفون یا هندفری نیاز ما را پاسخ گو خواهد بود.برندهای  معتبر مانند بیتس و یا نیا،جبرا همه برترین برندهای لوارم صوتی و شنیداری از جمله هدست ها،هدفون و هندزفری ها هستند که مطمئنا ما را از خرید خود راضی نگاه می دارند. در فروشگاه ای جانبی تمامی این برندها را خواهید یافت.

زیرشاخه ها

  • اسپیکر (بلندگو)

    اسپیکر های موجود در ای جانبی از انواع فانتزی،رادیویی تشکیل شده که برخی دارای میکروفون بوده و انواع بلوتوثی و با سیم این اسپیکرها در سایت ای جانبی به فروش می رسد.اسپیکرها بیشتر دارای یک آمپلی‌فایر (تقویت‌کننده الکترونیکی) داخلی با قدرت کم هستند.ارتباط اسپیکر ها با سیم از طریق رابطی با جک 3.5 میلی متری و اسپیکر بدون سیم به وسیله ی بلوتوث انجام میشود که معمولا تا برد 10 متری را پوشش می دهد.

  • هندزفری

    انتظار افراد از یک هندزفری این است که در گوششان راحت قرار بگیرد و بتوانند به راحتی با آن صحبت کنند. دارای صدایی واضح باشد تا به خوبی صدای افراد پشت تلفن را بشنوند.طراحی ویژه ای داشته باشد و در صورت لزوم روی گوشتان به خوبی قرار گیرد و اجازه دهد که فقط بر روی ورزش،یا هر فعالیت دیگر تمرکز کنید.هندزفری بلوتوث برد خوبی را پوشش دهد و هر آن چه از یک هندزفری بلوتوث ایده ال انتظار می رود؛برآورده سازد.

  • هدست ، هدفون

    زمانی هدست و هدفون‌ها وسیله‌ای جانبی برای پخش موسیقی به حساب می‌آمدند؛ به این معنی که تنها یک پخش کننده و یک بلندگوی درگوشی بودند. برای گوش دادن به موسیقی حتماً نیاز بود تا هدفون را به کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی موبایل و… وصل کنید تا بتوانید محتویات کامپیوتر یا لپ تاپ یا گوشی موبایل را گوش دهید. اما امروزه هدفون‌هایی تولید شده اند که بدون نیاز به دستگاه دیگر خود مستقلاً موسیقی پخش می‌کنند.هدست و هدفون ها با طراحی ارگونومیک و دور گردنی، می توانند در مدت طولانی بر روی گوش شما قرار بگیرند  ،حتی در ورزش های سنگین و راه ر فتن های سریع.یکی از مهمترین ویژگی این هدست و هدفون ها طراحی زیبا و در عین حال کاربردی آن ها است که امکان دسترسی کاربر را به تمام کلیدهای مدیریتی بدون کمتر مشکلی فراهم می کنند.

  • کابل های رابط